Aliona Onofrei güzellik sektörüne yön vermeye devam ediyor

Uluslararası Margarita Mishutkina Akademisi ve Ayşe Aydın& Fatma Kara Akademilerinin kadrolu eğitmeni Aliona Onofrei Güzellik Salonu kurucusu Aliona Onofrei güzellik sektörüne yön vermeye devam ediyor. Özellikle protez tırnak ve kalıcı makyaj alanlarında sektörün önde gelen ve en eski isimlerinden biri olan Aliona Onofrei okullu bir eğitmen olarak güzellik ve saç bakım dalı okudu ve eğitiminin […]

 Aliona Onofrei güzellik sektörüne yön vermeye devam ediyor

20.12.2023 - 18:58

Güncelleme : 20.12.2023 - 18:58

Uluslararası Margarita Mishutkina Akademisi ve Ayşe Aydın& Fatma Kara Akademilerinin kadrolu eğitmeni Aliona Onofrei Güzellik Salonu kurucusu Aliona Onofrei güzellik sektörüne yön vermeye devam ediyor.


Özellikle protez tırnak ve kalıcı makyaj alanlarında sektörün önde gelen ve en eski isimlerinden biri olan Aliona Onofrei okullu bir eğitmen olarak güzellik ve saç bakım dalı okudu ve eğitiminin ardından kendisini geliştirerek uzmanlaştıran ve sektörde birçok yeni ismi yetiştirerek büyük başarılara imza atarken MEB onaylı Güzellik Uzmanı ve Usta öğretici unvanlarına sahiptir eğitmeni olarak halen sektöre yeni isimler kazandırmaya devam etmektedir.


Aliona Onofrei güzellik salonun kurucusu ve güzellik salonlarının açılmasına danışmanlık ve franchising (bayilik) hizmeti veriyor.
https://www.youtube.com/watch?v=67EfTD4Fp7I
Françhising yoluyla bir güzellik salonu açmak, girişimciden belirli bilgi ve beceriler gerektiren, heyecan verici ve aynı zamanda zaman alıcı bir proje olduğunun altını çizen Aliona Onofrei bu konuyu 4 ana madde halinde işleme koyduklarını belirtti.


Adım 1: Vizyon ve hedeflerin tanımlanması ve bir iş planının geliştirilmesi
Adım 2: Uygun tesislerin bulunması, bir işletmenin kaydedilmesi ve lisansların alınması
Adım 3: Ekipman ve malzemelerin satın alınması ve personelin işe alınması
Adım 4: Reklam ve Pazarlama ve Güzellik Salonun Açılışı

https://www.youtube.com/watch?v=67EfTD4Fp7I
İletişim bilgileri
Mail : byalionaonofrei@gmail.com
İnstagram: @alionaonofrei_m

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın