Adana Fashion Week için Geri Sayım Başladı

Modanın Yıldızları Adana Fashion Week’te BuluşuyorTürkiye’nin en büyük moda etkinliklerinden biri olan Adana Fashion Week, bu yıl 18-19 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Etkinlik, Türkiye’nin en uzun saat kulesi olan Büyük Saat Kulesi’nde moda tasarımcısı Paria Masumi’nin Cumhuriyet temalı defilesi ile başlayacak. Adana Fashion Week’te iki gün boyunca moda söyleşileri, atölyeler, moda sergileri ve dans gösterileri ile […]

 Adana Fashion Week için Geri Sayım Başladı

02.10.2023 - 20:25

Güncelleme : 02.10.2023 - 20:26

Modanın Yıldızları Adana Fashion Week’te Buluşuyor
Türkiye’nin en büyük moda etkinliklerinden biri olan Adana Fashion Week, bu yıl 18-19 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Etkinlik, Türkiye’nin en uzun saat kulesi olan Büyük Saat Kulesi’nde moda tasarımcısı Paria Masumi’nin Cumhuriyet temalı defilesi ile başlayacak. Adana Fashion Week’te iki gün boyunca moda söyleşileri, atölyeler, moda sergileri ve dans gösterileri ile moda tutkunlarıunutulmaz bir deneyim yaşayacak.

Moda dünyasının en prestijli etkinliklerinden biri olan Adana Fashion Week için geri sayım başladı. Bu yıl ikinci kez YD Medya Organizasyon tarafından düzenlenecek olan etkinliğin açılış defilesini moda dünyasının özgün ve yaratıcı isimlerinden biri olarak tanınan Paria Masumi yapacak. Tasarım yeteneği ve sanatsal vizyonu ile dikkat çeken Masumi, Cumhuriyet temalı defilede Türkiye’nin modernleşme yolculuğunu yansıtan benzersiz bir koleksiyon sunacak.


İki gün boyunca moda tasarımcıları ile söyleşiler, geri dönüşüme odaklanan moda sergisi gibi çeşitli etkinliklerle dolu bir program sunulacak. Sheraton Grand Hotel’de 19 Ekim’de ise tasarımlarıyla nefes kesen Cihan Nacar ile moda söyleşisi gerçekleştirilecek.
Bu yılkı etkinlik moda dünyasının sınırlarını zorlayacak ve tasarımın geleceğini şekillendirecek

Haber:Haluk Özçelik

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın