YENİ ALIŞVERİŞ SİTESİ www.bgmoda.com.trTANITIM LANSMANI FASHİONTV GÜZELLİKYARIŞMASINDA YAPILDI

FASHİONTV’nin Tekstil Markası Fashion4you nun sahibi Ünal GÜNÇ eşiyle beraber yeni kurdukları alışveriş sitesinin tanıtımını Kuruçeşme Oligark Clupte yaptı.. BgModa.com.tr adresinden ulaşılan birbirinden güzel ürünlerin satış trafiğiniBurcu Günç yapıyor.. Burcu Günç konu hakkında şu bilgileri verdi!Sitemizde bizim ekosistemimizde çok önemli bir yeri olan ve dünyanın en güçlü moda markalarından biri olan ZANCEL koleksiyonları bulunuyor.Akabinde FashionTv […]

 YENİ ALIŞVERİŞ SİTESİ www.bgmoda.com.trTANITIM LANSMANI FASHİONTV GÜZELLİKYARIŞMASINDA YAPILDI

12.10.2023 - 19:24

Güncelleme : 12.10.2023 - 19:24

FASHİONTV’nin Tekstil Markası Fashion4you nun sahibi Ünal GÜNÇ eşiyle beraber yeni kurdukları alışveriş sitesinin tanıtımını Kuruçeşme Oligark Clupte yaptı..

BgModa.com.tr adresinden ulaşılan birbirinden güzel ürünlerin satış trafiğini
Burcu Günç yapıyor..

Burcu Günç konu hakkında şu bilgileri verdi!
Sitemizde bizim ekosistemimizde çok önemli bir yeri olan ve dünyanın en güçlü moda markalarından biri olan ZANCEL koleksiyonları bulunuyor.Akabinde FashionTv nin tekstil gurubu markası olan ve şirketimiz bünyesinde bulunan FASHİON4YOU koleksiyonları da bu portalın içinde yer alıyor..

Yakında ayakkabı,çanta ve farklı ürün gamlarınıda siteye dahil edeceğiz..
Uzun yıllardan beri tekstil konusunda deneyimi fazla olan eşim Ünal GÜNÇ ün bu alandaki deneyimini ve benim digital satış konusundaki bilgi birikimimi artık bu boyuta taşımanın daha iyi olacağının kararını verdik.
Zaten fiziki mağazalar ve toptan satış konusunda başarılı bir profil çiziyoruz..
Bu alt yapıya digital satış kanallarını eklemek pazara yeni bir soluk getirecği kanaatindeyiz..

Herkese keyifli alışverişler dileriz…

Haber: Haluk Özçelik

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın