Şanlıurfa’da Fatih Bucak, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Kilit Rol Oynayacak

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi merkezli Bucak aşireti’nin önde gelen isimlerinden Fatih Mehmet Bucak, 31 Mart yerel seçimlerinde yine dikkat çekecek. Her seçimde artan oy potansiyeliyle bilinen Bucak, bu seçimde de dengeleri değiştirecek hamleler yapması bekleniyor. Geniş bir seçmen kitlesine sahip olan Fatih Bucak’ın, 30 bini aşkın oy potansiyeliyle kilit bir rol oynaması öngörülüyor. Siyasi partilerin ilgi […]

 Şanlıurfa’da Fatih Bucak, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Kilit Rol Oynayacak

31.01.2024 - 17:32

Güncelleme : 31.01.2024 - 17:32

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi merkezli Bucak aşireti’nin önde gelen isimlerinden Fatih Mehmet Bucak, 31 Mart yerel seçimlerinde yine dikkat çekecek. Her seçimde artan oy potansiyeliyle bilinen Bucak, bu seçimde de dengeleri değiştirecek hamleler yapması bekleniyor.

Geniş bir seçmen kitlesine sahip olan Fatih Bucak’ın, 30 bini aşkın oy potansiyeliyle kilit bir rol oynaması öngörülüyor. Siyasi partilerin ilgi odağı haline gelen Bucak’ın seçmen kitlesi, birçok parti için çekici hale gelmiş durumda. Ancak, henüz bağımsız mı yoksa bir parti ile mi adaylık yarışına gireceği konusundaki belirsizlik, merak konusu olarak öne çıkıyor.

Fatih Bucak’ın sosyal medya hesabından yaptığı belediye seçimleri için hazırlıklarına dair paylaşım, seçimdeki rolü ve adaylık tercihiyle ilgili gelecek aylarda yapacağı açıklamalar, Şanlıurfa’da siyasi gündemi şekillendirecek gibi görünüyor.

Haber:Haluk Özçelik

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın