MOD EXTREM SEZONA MERHABA DİYOR!

Adrenalin dolu sporları yapmak isteyenler için Mod Extrem farkıyla benzersiz bir deneyim elde edilebilir. Tekirdağ’ın eşsiz doğasında gerçekleşen yamaç paraşütü deneyimini yaşamak isteyen kişiler uygun fiyatlarla bu atmosferin keyfini çıkarabilirler. Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte Mod Extrem firması da doğa tutkunlarını yamaç paraşütü yapmaya davet ediyor. Tekirdağ’ın eşsiz doğasında, Uçmakdere’de gerçekleşen yamaç paraşütü deneyimi için fiyatlar […]

 MOD EXTREM SEZONA MERHABA DİYOR!

25.02.2024 - 16:03

Güncelleme : 25.02.2024 - 16:03

Adrenalin dolu sporları yapmak isteyenler için Mod Extrem farkıyla benzersiz bir deneyim elde edilebilir. Tekirdağ’ın eşsiz doğasında gerçekleşen yamaç paraşütü deneyimini yaşamak isteyen kişiler uygun fiyatlarla bu atmosferin keyfini çıkarabilirler. Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte Mod Extrem firması da doğa tutkunlarını yamaç paraşütü yapmaya davet ediyor.

Tekirdağ’ın eşsiz doğasında, Uçmakdere’de gerçekleşen yamaç paraşütü deneyimi için fiyatlar şu şekilde, “250 Metre Pisti Uçuş Ücreti: 1000 TL, 650 Metre Pisti Uçuş Ücreti: 2000 TL” Bu ücretlere, uçuşunuzun unutulmaz anlarını kaydeden kamera kayıtları da dahildir. Öne çıkan bir ayrıcalık ise ek bir ücret talep edilmemesidir. Ayrıca, ödemeler kredi kartıyla gerçekleştirilebilir. Tekirdağ’ın muhteşem manzarası eşliğinde, güvenli ve keyif dolu bir paraşüt deneyimi için Mod Extrem’den yardım alınabilir.

UÇMAKDERE 250 METRE PİSTİ UÇUŞ ÖZELLİKLERİ

 250 Metre pistinden uçuş ortalama 3 ila 5 dakika civarında sürmektedir. Hava şartlarına bağlı olarak bu süre artabilir. Uçuş süresi ağırlık ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bazı kava koşullarında uçuş süresi uzatılabilir. Ganos dağının yamaçlarında bulunan bir kalkış alanıdır. Kalkıştan sonra video fotoğraf kaydı alınır ve inişe geçilir.

UÇMAKDERE 650 METRE PİSTİ UÇUŞ ÖZELLİKLERİ

 650 Metre pistinden uçuş ortalama 8 ila 10 dakika civarında sürüyor. Uçuş süresi ağırlık ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilir. Uçuş rotasında 600 metrelere uzanan dik yamaçlar bulunduğundan uçuş süresini arttırma ihtimali daha fazla. Ganos dağının zirvelerine yakın bulunan bir kalkış alanıdır. Dağların yamaçların üzerinde uçtuğunuzdan dolayı uçuş hissi daha fazladır ve panoramik manzarada daha geniştir.

Haber:Haluk Özçelik

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın