SERAP YENİCi BRÜKSEL’DE HEM SAHNEDEYDİ  HEM DE  PLAKET ALDI

Maliye, Muhasebe ve Hesap Uzmanı Kadir Duran yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Bruxelles Korner Gazetesi, düzenlenen bir resepsiyon ile 9. Kuruluş yılını kutladı. Brüksel’in güzide mekanlarından biri olan The Embassy Room Brussels kültür ve sanat merkezi merkezinde düzenlenen ‘’BRUXELLES KORNER 9. KURULUŞ YILI’’ Resepsiyona başta müzikolog yorumcu  Serap Yenici, Murat Barbaros  Ülkü Dursun ve Hüseyin Ergoçmez ( […]

 SERAP YENİCi BRÜKSEL’DE HEM SAHNEDEYDİ  HEM DE  PLAKET ALDI

19.05.2024 - 15:39

Güncelleme : 19.05.2024 - 15:39

Maliye, Muhasebe ve Hesap Uzmanı Kadir Duran yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Bruxelles Korner Gazetesi, düzenlenen bir resepsiyon ile 9. Kuruluş yılını kutladı. Brüksel’in güzide mekanlarından biri olan The Embassy Room Brussels kültür ve sanat merkezi merkezinde düzenlenen ‘’BRUXELLES KORNER 9. KURULUŞ YILI’’ Resepsiyona başta müzikolog yorumcu  Serap Yenici, Murat Barbaros  Ülkü Dursun ve Hüseyin Ergoçmez ( Arman ) sahne aldı.

Daha  sonra ‘’TEAM FOUAD AHİDAR’’ Lideri Milletvekili Fouad Ahidar, Türk kökenli siyasetçilerimizden Sait Köse, Döne Sönmez, Belma Tek, Halis Kökten, İbrahim Dankuş, Tigad Başkanı Okan Geçgel, BTMB Başkanı Hüseyin Dönmez olmak üzere medya, siyaset, iş dünyasından isimler katıldılar. ABBB BAŞKANI KADİR DURAN: ‘’BRUXELLES KORNER’E KATKI SUNANLARA YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİM’’ Avrupa Bağımsız Basın Birliği (A.B.B.B.) ve Bruxelles Korner Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Kadir Duran, medya grubu olarak bugüne kadar yaptıkları faaliyetlerde Belçika’da yaşayan Türk toplumunun sesi olmayı hedeflediğini vurguladı.

Başkan Duran konuşmasında; ‘’Gazetecilik ve medya alanında edindiğimiz deneyimle, Belçika’daki Türk toplumunun sorunlarına ve ihtiyaçlarına dikkat çekmeyi ve çözüm önerileri sunmayı amaçladık. Çalışmalarımızda 9 yılı geride bıraktık. Farklı sektörlerde mesleğinde başarılı olmuş ve topluma yönelik bilgi, birikim, çözüm önerileri olan birçok değerli insan ile yollarımız birleşti ve birlikte güzel çalışmalar yaptık. Bugüne kadar bizlerle birlikte olan ve Bruxelles Korner’e katkısı olan tüm dostlarıma sonsuz şükranlarımı Arz ediyorum’’ dedi. Belçika Türkçe Medya Birliği Başkanı (BTMB) Hüseyin Dönmez ve Türkiye İnternet Gazeteciler Derneği (TİGAD) Genel Başkanı Okan Geçgel’de birer konuşma yaparak medya sektöründe yaşanan sorunlar hakkında görüş ve önerilerini paylaştılar.

BRUXELLES KORNER’E KATKI SUNANLARA PLAKET TAKDİM EDİLDİ Yapılan konuşmaların ardından Brüksel Korner Medya Gurubu adına Başkan Kadir Duran tarafından Zehra Özer, Derya Soysal, Sait Köse, Serap Yenici, Nerkiz şahin, Belma Tek, Fikret Aydemir, Hakan Erzur8umlu, Prof. Dr. Ali Vural, Gülten Abacı, Dr. Güngör Gökdağ, Fikriye Ayrancı Keper, Saral Erdemir Solmaz, Hüseyin Ekmekçi, Okan Geçgel, Hüseyin Dönmez, Yüksel Çilingir, Tayfun Anıl’a Bruxelles Korner ailesine olan katkıları nedeniyle 9. Yıl anısına birer plaket takdim edildi. Türk kökenli siyasetçiler, iş adamları, Stk temsilcileri, gazeteciler ve özel davetliler katıldığı resepsiyonda Sevim Özcan Duran ve ekibi tarafından hazırlanan Türk mutfağının eşsiz lezzetleri ikram edildi.Finalde  adım attığı her sektörde başarılı  işler sunan Kadir Duran milletvekili adaylığını da açıkladı

Yenici tören sonrası tüm misafirlerin de katılımı ile yayınlarına konuk olduğu  Gold fm radyosuna ait  Villa Noza ‘da özel bir konser sundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın